نرم افزار مدیریت سیستم از راه دور TeamViewer

TeamViewer ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوترها می‌باشد. این نرم افزار دارای مدیریت بانک اطلاعاتی است که می‌تواند جزئیات را در یک بانک اطلاعاتی بر روی شبکه با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین شامل ورود به سیستم پیچیده و گزارش عملکرد خود برای اتصال به شبکه می‌باشد. این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید محیط دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین بتوانید سیستم دیگری را از راه دور کنترل نمایید.

دانلود نرم افزار حذف شید در صورت عدم حذف از Add/Remove Program

لطفا پس از دانلود روی فایل کلیک راست کرده و گزینه extract file  را بزنید سپس رمز sheedremover را وارد کنید

طبق دستورالعمل زیر برنامه را در Safe Mode اجرا کنید.

۱- Safe Mode(روش۱): ویندوز خود را راه اندازی مجدد کنید و هنگام بالا آمدن پشت سر هم کلید f۸ کیبوردتان را بزنید تا چند گزینه برای شما ظاهر شود. گزینه ی Safe Mode را انتخاب کرده و Enter بزنید و منتظر بمانید تا ویندوز در حالت Safe Mode بارگذاری شود.

Safe Mode(روش ۲) : روی start کلیک کنید ، در قسمت سرچ، msconfig را تایپ کنید ، سر شاخه boot را انتخاب کنید ،و بعد safe boot را تیک بزنید ،ok کنید . رایانه را راه اندازی مجدد نمایید و صبر کنید تا ویندوز در حالت Safe Mode بارگذاری شود.(**تذکر مهم: در این روش پس از پایان انجام کار مراحل قبل را دنبال کنید و تیک Safe Boot را بردارید تا ویندوز پس از راه اندازی مجدد در حالت عادی بارگذاری شود.)

۲- برنامه دانلود شده را اجرا  کنید.

اکنون شید کاملا از روی سیستم شما پاک شده است و می توانید ویندوز را در حالت عادی راه اندازی نمایید.